چگونه میزبان شویم؟


چگونه میزبان شویم؟ چنانچه اقامتگاه مبله ، ويلاي ساحلي و يا ويلاي جنگلي در شمال، برای اجاره کوتاه مدت دارید كه مختص به دو استان گيلان و مازندران مي باشد، می توانید با استفاده از گزینه "می خواهم میزبان باشم" میتوانید ویلا و یا اقامتگاه خود را به صورت کاملا رایگان جهت نمایش به کاربر در ویلایی ثبت نمایید.
انتشار آگهی و نمايش اقامتگاه یا ویلای شما،به منظور اجاره یا كرايه با مشخصات و نام ثبت شده شما،در معرض دید کاربر قرار گرفته و پس از انجام رزرو توسط مهمان،شماره تماس شما به عنوان مالک در اختیار مهمان قرار داده میشود. در صورت درخواست رزرو ملک شما از طریق کاربر، یک پیام حاوی اطلاعات زمان اقامت میهمان و مشخصات ایشان از قبيل تعداد نفرات برای شما ارسال خواهد شد و در صورت تایید از جانب شما(میزبان)، پیش فاکتور نهایی ارسالی شما، برای مهمان ارسال میگردد. رزرو نهایی پس از پرداخت مهمان تایید خواهد شد.
لطفا،در تکمیل فرم مربوطه، اطلاعات ملک دقیق و کامل باشد و از تصاویر باکیفیت و مناسب استفاده شود. هدف ما ارایه هر چه بهتر اطلاعات و امکانات جهت رضایت بیشتر کاربران و مهمانان عزیز می باشد.
مجموعه "ویلایت"، پس از رزرو، مبلغ اجاره روز اول را به عنوان پیش پرداخت رزرو،از مهمان دریافت و پس از شروع اقامت، مبلغ پیش پرداخت را به حساب مالک انتقال خواهد داد.
وجه پیش پرداخت به عنوان ودیعه تا شروع اقامت مشتری نزد مجموعه ویلایت به امانت می ماند، در صورت عدم ورود مشتری در تاریخ رزرو مبلغ پیش پرداخت به مالک تحویل داده خواهد شد. در صورت کنسولی رزرو، مبلغ به مهمان بازپرداخت میگردد.
درج آگهی در ویلایت کاملا رایگان است،ما مبلغ اقامتگاه و ویلای شما در ویلایت هستیم.
در صورت رزرو ملک شما از طریق "ویلایت" ، ۱۰ درصد از مبلغ کل رزرو به ويلايت تعلق خواهد گرفت.